Tellimustingimused

Maret Joonistab personaliseeritud piltide müügitingimused

Veebipoe MaretJoonistab.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Maret Kümnik asukohaga Rakvere.


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad personaliseeritud piltide tellimisel.

Personaliseeritud joonistuse hinnakirja leiad menüüst "Hinnakiri" ning tellimisvormist.


Tellimuse vormistamine

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Arve soovitud kauba eest saadetakse e-maili aadressile.

Tellimus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Maret Joonistab arvelduskontole.

Kui tellitud joonistust ei ole võimalik soovitud kuupäevaks valmis saada, teavitatakse sellest tellijat esimesel võimalusel.


Kohaletoimetamine

Digitaalne joonistus saadetakse tellija e-maili aadressile, kust tellimus esitati. Kui digitaalse faili maht on liialt suur, saadetakse link üleslaetud failiga.


Makseviisid

Maret Joonistab veebipoes arveldame eurodes € ja pakume ostu eest tasumiseks võimalust saada e-postile arve. Arve saadetakse tellijale hiljemalt 2 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. Arve tasumiseks on aega 5 päeva. Kui selle aja jooksul arvet ei tasuta, loetakse tellimus tühistatuks. Tellimustööd alustatakse alles pärast tellimuse jõustumist ehk arve tasumist.


Taganemisõigus

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud Sinu isiklikke vajadusi arvestades (VÕS § 53 lg 4) ehk personaliseeritud pildi või toote tellimisel. Taganemisõigus kehtib kuni arve tasumiseni, mille hetkel alustatakse tööd teie pildiga.


Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe nädala jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile maretjoonistab@gmail.com 


Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. 


Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid, fotod) ainult tellimuse töötlemiseks ning tellimuse ostjale saatmiseks.


Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile maretjoonistab@gmail.com.